An independent member of

logoFull Created with Sketch.
Vestiging Almere

Verbonden met Almere.

Actief meebouwen en voortvarend meegroeien is vanaf het eerste moment de doelstelling geweest van ons kantoor in Almere.

Het is elke dag weer fascinerend om vanuit onze full-service accountants- en adviesorganisatie een bijdrage te leveren aan de economische ontwikkeling van onze cliënten. Het lokale bedrijfsleven vormt de hoofdmoot van onze cliëntenkring; een mix van jonge ondernemers met pioniersgeest en gerenommeerde bedrijven die naar Almere verhuisden om hun expansie verder vorm te geven.

Versterkerstraat 6
1322 AP Almere
+31 36 534 48 62

Plan route
Ben je op zoek naar een andere vestiging?
Ben je op zoek naar een andere vestiging?

Selecteer een pagina

Vestiging mth almere

Ontmoet onze specialisten in Almere

Salah Assalhi AA RB

Accountant, Belastingadviseur

s.assalhi@mth.nl

mr. Otto Brands

Belastingadviseur

o.brands@mth.nl

Erwin Morriën

Belastingadviseur

e.morrien@mth.nl

 

Joost Severs

BTW specialist

j.severs@mth.nl

Patrick van der Kolk

Aswin Frenay RA

Accountant

a.frenay@mth.nl

Mark van Holk

Adviseur MKB

m.van.holk@mth.nl

Kees Wassink

Personeelsadviseur

k.wassink@mth.nl

René Hoogendijk

Adviseur MKB

r.hoogendijk@mth.nl

Yara van der Pijl MSc

Adviseur MKB

y.vander.pijl@mth.nl

ing. Franc Kapitein AA RV

Adviseur Corporate Finance

f.kapitein@mth.nl

mr. Jochem van den Berg

Adviseur loonheffingen/arbeidsrecht

j.vanden.berg@mth.nl

Marijn Kuthe

Adviseur Juridische Zaken

m.kuthe@mth.nl

Amber Seine

Management assistent

a.seine@mth.nl

mr. Simon Schuitema

Belastingadviseur

s.schuitema@mth.nl

Justine Lont-Angelista

Assistent-accountant

j.lont@mth.nl

drs. Erik-Jan Hennis RA RV

Adviseur Corporate Finance

ej.hennis@mth.nl

Pieter van der Kamp

Assistent-accountant

p.vander.kamp@mth.nl

Michiel Schepers

Assistent-accountant

m.schepers@mth.nl