An independent member of

logoFull Created with Sketch.
Vestiging Amersfoort

Verbonden met Amersfoort, Hoevelaken en omstreken!

Ons kantoor op de grens van Amersfoort is al sinds de tachtiger jaren een actieve speler in de regio en in de loop der jaren uitgegroeid tot een toonaangevende full service accountants- en adviesorganisatie met 90 medewerkers en een sterke focus op advisering van ondernemers in het midden- en kleinbedrijf.

Zuiderinslag 4C
3871 MR Hoevelaken
+31 33 258 03 30

LOS online
Ben je op zoek naar een andere vestiging?
Ben je op zoek naar een andere vestiging?

Selecteer een pagina

Vestiging Amersfoort

Ontmoet onze specialisten in Amersfoort

Erik Duijst AA

Adviseur MKB

e.duijst@mth.nl

André van ’t Hof AA

Adviseur MKB

a.vant.hof@mth.nl

Sacha Hollestelle MSc RA

Extern Accountant

s.hollestelle@mth.nl

mr. Robin Reijnierse

Belastingadviseur

r.reijnierse@mth.nl

Marc Kamermans

Belastingadviseur

m.kamermans@mth.nl

Henk Huijzer AA

Adviseur MKB

h.huijzer@mth.nl

mr. Jochem van den Berg

Adviseur loonheffingen/arbeidsrecht

j.vanden.berg@mth.nl

Ben Heimensen AA

Adviseur MKB

b.heimensen@mth.nl

Sam Gersen

Adviseur MKB

s.gersen@mth.nl

drs. Bertjan Ruijter

Belastingadviseur

b.ruijter@mth.nl

Johan Fokkens

Belastingadviseur

j.fokkens@mth.nl

Peter de Jong

Belastingadviseur

p.de.jong@mth.nl

drs. Teunis van den Berg

Adviseur omzetbelasting

t.vanden.berg@mth.nl

Arie Lengkeek

Commercieel manager

a.lengkeek@mth.nl

Peter van Kempen

Adviseur Corporate Finance

p.van.kempen@mth.nl