An independent member of

logoFull Created with Sketch.

Zoeken op

Zoeken op

Alles

Vestiging Amersfoort

Verbonden met Amersfoort, Hoevelaken en omstreken!

Ons kantoor op de grens van Amersfoort is al sinds de tachtiger jaren een actieve speler in de regio en in de loop der jaren uitgegroeid tot een toonaangevende full service accountants- en adviesorganisatie met 90 medewerkers en een sterke focus op advisering van ondernemers in het midden- en kleinbedrijf.

Zuiderinslag 4C
3871 MR Hoevelaken
+31 33 258 03 30

Ben je op zoek naar een andere vestiging?
Ben je op zoek naar een andere vestiging?

Selecteer een pagina

Vestiging Amersfoort

mth werkt thuis

Conform verzoek van de regering werken we op dit moment thuis.

We kunnen je dus niet ontvangen op onze kantoren. We kunnen uiteraard wel digitaal afspraken maken en gewoon bellen. We zijn gewoon aan het werk en beschikbaar.

Indien je in jouw bedrijf of bij je thuis de veiligheid hebt geborgd is het voor ons mogelijk om je met maximaal 1 persoon tegelijk te bezoeken voor een bespreking als een digitaal alternatief niet goed past.

Deze aanpak blijft zolang de overheid het van ons vraagt.

Wij willen bijdragen aan persoonlijk geluk, zakelijk succes en maatschappelijke voorspoed. Op dit moment is dit de beste manier om aan onze missie invulling te geven.

Zo hopen we samen elkaar gezond te houden.
We hopen op je begrip.

Met vriendelijke groet
Olaf ten Hoopen


 

Ontmoet onze specialisten in Amersfoort

Erik Duijst AA

Adviseur MKB

e.duijst@mth.nl

André van ’t Hof AA RB

Adviseur MKB

a.vant.hof@mth.nl

Sacha Hollestelle MSc RA

Extern Accountant

s.hollestelle@mth.nl

mr. Robin Reijnierse

Belastingadviseur

r.reijnierse@mth.nl

mr. Marc Kamermans

Belastingadviseur

m.kamermans@mth.nl

Henk Huijzer AA

Adviseur MKB

h.huijzer@mth.nl

mr. Jochem van den Berg

Adviseur loonheffingen/arbeidsrecht

j.vanden.berg@mth.nl

Ben Heimensen AA

Adviseur MKB

b.heimensen@mth.nl

ing. Sam Gersen AA

Adviseur MKB

s.gersen@mth.nl

drs. Bertjan Ruijter

Belastingadviseur

b.ruijter@mth.nl

mr. Johan Fokkens

Belastingadviseur

j.fokkens@mth.nl

mr. Peter de Jong

Belastingadviseur

p.de.jong@mth.nl

drs. Teunis van den Berg

Adviseur omzetbelasting

t.vanden.berg@mth.nl

Arie Lengkeek

Commercieel manager

a.lengkeek@mth.nl

ing. Peter van Kempen

Adviseur Corporate Finance

p.van.kempen@mth.nl

Liesbeth Leijten

Adviseur Arbeidsrecht

l.leijten@mth.nl