An independent member of

logoFull Created with Sketch.
Vestiging Assen

Verbonden met Assen.

Met onze enthousiaste en deskundige medewerkers zijn we een full service accountants- en belastingadviesorganisatie met een sterke focus op advisering van ondernemers in het mkb.

assen@mth.nl

Zwedenlaan 16
9403 DE Assen
+31 592 313 203

Plan route
Ben je op zoek naar een andere vestiging?
Ben je op zoek naar een andere vestiging?

Selecteer een pagina

Vestiging Assen

mth werkt thuis

Conform verzoek van de regering werken we op dit moment thuis.

We kunnen je dus niet ontvangen op onze kantoren. We kunnen uiteraard wel digitaal afspraken maken en gewoon bellen. We zijn gewoon aan het werk en beschikbaar.

Indien je in jouw bedrijf of bij je thuis de veiligheid hebt geborgd is het voor ons mogelijk om je met maximaal 1 persoon tegelijk te bezoeken voor een bespreking als een digitaal alternatief niet goed past.

Deze aanpak blijft zolang de overheid het van ons vraagt.

Wij willen bijdragen aan persoonlijk geluk, zakelijk succes en maatschappelijke voorspoed. Op dit moment is dit de beste manier om aan onze missie invulling te geven.

Zo hopen we samen elkaar gezond te houden.
We hopen op je begrip.

Met vriendelijke groet
Olaf ten Hoopen


 

Ontmoet onze specialisten in Assen

Siemen Vegter RA

Intern Compliance Officer

s.vegter@mth.nl

 

Jack Lingbeek AA

Accountant

j.lingbeek@mth.nl

Boudewijn Tinge RA

Extern Accountant

b.tinge@mth.nl

mr. Marnix Vos

Belastingadviseur

m.vos@mth.nl

Lukas van der Hoef

Belastingadviseur

l.vander.hoef@mth.nl

René Ballast FFP

Adviseur Personal Finance Zorg

r.ballast@mth.nl

Jaap Wisse

BTW specialist

j.wisse@mth.nl

Margreet Corporaal

Salarisadviseur

m.corporaal@mth.nl

mr. Jochem van den Berg

Adviseur loonheffingen/arbeidsrecht

j.vanden.berg@mth.nl

ing. Franc Kapitein AA RV

Adviseur Corporate Finance

f.kapitein@mth.nl

mr. Albertje Pepping

Adviseur Arbeidsrecht

a.pepping@mth.nl