An independent member of

logoFull Created with Sketch.
Vestiging Assen

Verbonden met Assen.

Met onze enthousiaste en deskundige medewerkers zijn we een full service accountants- en belastingadviesorganisatie met een sterke focus op advisering van ondernemers in het mkb.

assen@mth.nl

Zwedenlaan 16
9403 DE Assen
+31 592 313 203

Plan route
Ben je op zoek naar een andere vestiging?
Ben je op zoek naar een andere vestiging?

Selecteer een pagina

Vestiging Assen

Ontmoet onze specialisten in Assen

Siemen Vegter RA

Intern Compliance Officer

s.vegter@mth.nl

 

Jack Lingbeek AA

Accountant

j.lingbeek@mth.nl

Fjodor de Weerd

Adviseur MKB

f.de.weerd@mth.nl

Boudewijn Tinge RA

Extern Accountant

b.tinge@mth.nl

mr. Marnix Vos

Belastingadviseur

m.vos@mth.nl

Lukas van der Hoef

Belastingadviseur

l.vander.hoef@mth.nl

René Ballast FFP

Adviseur Personal Finance Zorg

r.ballast@mth.nl

Jaap Wisse

Adviseur omzetbelasting

j.wisse@mth.nl

Margreet Corporaal

Salarisadviseur

m.corporaal@mth.nl

mr. Jochem van den Berg

Adviseur loonheffingen/arbeidsrecht

j.vanden.berg@mth.nl

ing. Franc Kapitein AA RV

Adviseur Corporate Finance

f.kapitein@mth.nl

mr. Albertje Pepping

Adviseur Arbeidsrecht

a.pepping@mth.nl