An independent member of

logoFull Created with Sketch.
Vestiging Bussum

Verbonden met Bussum.

De historie van onze vestiging in Bussum gaat terug tot 1955. Wat ooit begon als een eenmanszaak is inmiddels uitgegroeid tot een toonaangevende full service accountants- en adviesorganisatie met 70 medewerkers en een sterke focus op ondernemers in het mkb en vermogende particulieren. Naast het controleren en samenstellen van jaarrekeningen en het opstellen van belastingaangiften, adviseren we ondernemers op financieel en fiscaal gebied en begeleiden we overname- en fusietrajecten.

Bussummergrindweg 1
1406 NZ Bussum
+31 35 691 46 76

Plan route
Ben je op zoek naar een andere vestiging?
Ben je op zoek naar een andere vestiging?

Selecteer een pagina

Bussum watertoren

Ontmoet onze specialisten in Bussum

Ricardo Stevens AA

Accountant

r.stevens@mth.nl

mr. Pieter Steltenpool

Senior Belastingadviseur

p.steltenpool@mth.nl

Johan Grims AA

Accountant

j.grims@mth.nl

drs. Erik-Jan Hennis RA RV

Adviseur Corporate Finance

ej.hennis@mth.nl

mr. Ronald van den Brink

Senior Belastingadviseur

r.vanden.brink@mth.nl

drs. Michel Thoben RA

Extern Accountant

m.thoben@mth.nl

mr. Jochem van den Berg

Adviseur loonheffingen/ arbeidsrecht

j.vanden.berg@mth.nl

mr. Simon Schuitema

Senior Belastingadviseur

s.schuitema@mth.nl

Kees Limper AA

Accountant, Businesscoach

k.limper@mth.nl

drs. Luuk Kuiper RA

Accountant

l.kuiper@mth.nl

Marco de Weerd

Adviseur omzetbelasting

m.de.weerd@mth.nl

Sander Ooievaar

Businesscoach

s.ooievaar@mth.nl

Peter van Kempen

Adviseur Corporate Finance

p.van.kempen@mth.nl

mr. Marijn Küthe

Adviseur Juridische Zaken

m.kuthe@mth.nl

Els Meijer – Schut

Personeelsadviseur

e.meijer@mth.nl

Yvette van den Berg

Eventmanager

y.vanden.berg@mth.nl