An independent member of

logoFull Created with Sketch.
Vestiging Emmeloord

Verbonden met de Noordoostpolder!

Het fundament van onze organisatie ligt in Emmeloord. In 1950 begon de heer M. Meeuwsen een administratiekantoor gericht op de polderpioniers.

Duit 14
8305 BB Emmeloord
+31 527 613 841

Plan route
Ben je op zoek naar een andere vestiging?
Ben je op zoek naar een andere vestiging?

Selecteer een pagina

Vestiging Emmeloord

Verbonden met de Noordoostpolder!

Het kantoor groeide mee met de bedrijvigheid van de Noordoostpolder en Urk.

Met de komst van de heer G. ten Hoopen werden de activiteiten verder uitgebreid en kon een begin worden gemaakt met de expansie.

Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een toonaangevende full-service accountants- en adviesorganisatie met een sterke focus op advisering van mkb-ondernemers, de agrarische sector en aanverwante bedrijven. Lees meer over onze historie!

Bekijk ook eens het promotiefilmpje van de mooie Noordoostpolder:

Ontmoet onze specialisten in Emmeloord

Vincent Corjanus AA

Adviseur MKB

v.corjanus@mth.nl

Frans Jansen

Adviseur Agro

f.jansen@mth.nl

Arjen Groen AA

Accountant

ca.groen@mth.nl

drs. Holger Buch RA

Extern Accountant

h.buch@mth.nl

Silvia van Diepen-Drent AA

Accountant

s.drent@mth.nl

mr. Janine de Kleine – Brink

Belastingadviseur

j.de.kleine@mth.nl

Johan van Veluw MSc

Belastingadviseur

j.van.veluw@mth.nl

drs. Henri Bisschop RA RV

Adviseur Corporate Finance

h.bisschop@mth.nl

Melle van der Heide

Teamleider Salarisadministratie

m.vander.heide@mth.nl

mr. Albertje Pepping

Adviseur Arbeidsrecht

a.pepping@mth.nl

drs. Teunis van den Berg

Adviseur omzetbelasting

t.vanden.berg@mth.nl

Jaap Wisse

BTW specialist

j.wisse@mth.nl

Monique Kragt

Assistent-accountant

m.kragt@mth.nl

Thijs de Lange

Assistent-accountant

t.de.lange@mth.nl