An independent member of

logoFull Created with Sketch.
Vestiging Heerenveen

Verbonden met Heerenveen.

In ons kantoor te Heerenveen staat een team van adviseurs voor je klaar. Met ons team ondersteunen wij onze relaties in de volle breedte. Dit alles in een prettige omgeving. Graag werken wij samen met jou aan de toekomst van je organisatie.

Het kantoor is op afspraak geopend. Je kunt hiervoor contact opnemen met 0513-435035.

Abe Lenstra boulevard 42
8448 JB Heerenveen
+ 31 51 343 50 35

Plan route
Ben je op zoek naar een andere vestiging?
Ben je op zoek naar een andere vestiging?

Selecteer een pagina

Vestiging Heerenveen

mth werkt thuis

Conform verzoek van de regering werken we op dit moment thuis.

We kunnen je dus niet ontvangen op onze kantoren. We kunnen uiteraard wel digitaal afspraken maken en gewoon bellen. We zijn gewoon aan het werk en beschikbaar.

Indien je in jouw bedrijf of bij je thuis de veiligheid hebt geborgd is het voor ons mogelijk om je met maximaal 1 persoon tegelijk te bezoeken voor een bespreking als een digitaal alternatief niet goed past.

Deze aanpak blijft zolang de overheid het van ons vraagt.

Wij willen bijdragen aan persoonlijk geluk, zakelijk succes en maatschappelijke voorspoed. Op dit moment is dit de beste manier om aan onze missie invulling te geven.

Zo hopen we samen elkaar gezond te houden.
We hopen op je begrip.

Met vriendelijke groet
Olaf ten Hoopen


 

Ontmoet onze specialisten in Heerenveen

Ingmar Bouma AA

Adviseur MKB

i.bouma@mth.nl

Adrie de Jong AA RB

Adviseur MKB

a.de.jong@mth.nl

mr. Marnix Vos

Belastingadviseur

m.vos@mth.nl

Lukas van der Hoef

Belastingadviseur

l.vander.hoef@mth.nl

René Ballast FFP

Adviseur Personal Finance Zorg

r.ballast@mth.nl

Jaap Wisse

BTW specialist

j.wisse@mth.nl

drs. Henri Bisschop RA RV

Adviseur Corporate Finance

h.bisschop@mth.nl

ing. Franc Kapitein AA RV

Adviseur Corporate Finance

f.kapitein@mth.nl

Boudewijn Tinge RA

Extern Accountant

b.tinge@mth.nl

Erwin Snoeken

Belastingadviseur

e.snoeken@mth.nl

mr. Jochem van den Berg

Adviseur loonheffingen/arbeidsrecht

j.vanden.berg@mth.nl

Jorgine van Oudshoorn – Jansen

Personeeladviseur

j.van.oudshoorn@mth.nl

Sytse Tjoelker

Adviseur MKB

S.tjoelker@mth.nl

mr. Albertje Pepping

Adviseur Arbeidsrecht

a.pepping@mth.nl