An independent member of

logoFull Created with Sketch.
Vestiging Hoofddorp

Verbonden met Hoofddorp.

mth accountants & adviseurs en Cox + Partners adviseurs en accountants bundelen hun krachten. Cox + Partners is verder gegaan onder mth.

Kruisweg 799 A-B
2132 NG Hoofddorp
+31 23 55 55 000

COX portaal
Ben je op zoek naar een andere vestiging?
Ben je op zoek naar een andere vestiging?

Selecteer een pagina

Vestiging Hoofddorp

mth werkt thuis

Conform verzoek van de regering werken we op dit moment thuis.

We kunnen je dus niet ontvangen op onze kantoren. We kunnen uiteraard wel digitaal afspraken maken en gewoon bellen. We zijn gewoon aan het werk en beschikbaar.

Indien je in jouw bedrijf of bij je thuis de veiligheid hebt geborgd is het voor ons mogelijk om je met maximaal 1 persoon tegelijk te bezoeken voor een bespreking als een digitaal alternatief niet goed past.

Deze aanpak blijft zolang de overheid het van ons vraagt.

Wij willen bijdragen aan persoonlijk geluk, zakelijk succes en maatschappelijke voorspoed. Op dit moment is dit de beste manier om aan onze missie invulling te geven.

Zo hopen we samen elkaar gezond te houden.
We hopen op je begrip.

Met vriendelijke groet
Olaf ten Hoopen


 

mth verbonden met Amsterdam en de wereld om ons heen.

In ons kantoor in Hoofddorp staat een team van adviseurs voor je klaar. Zij ondersteunen onze relaties in de volle breedte en kunnen de expertise van de specialisten van mth daarbij inzetten. Dit alles in een prettige omgeving.

Graag werken wij samen met jou aan de toekomst van de organisatie en leveren een bijdrage aan de groei. Of het gaat om het opstarten of uitbreiden van activiteiten in het buitenland, de begeleiding van fusie- en overnametrajecten, advies en begeleiding bij het verkrijgen van financiering, verbeteren van rendement of het doorvoeren van een reorganisatie of om reguliere zaken in Nederland te regelen. Wij staan voor je klaar. Vanzelfsprekend ontzorgen wij op fiscaal en bedrijfseconomisch gebied, stellen wij jaarrekeningen op en/of controleren deze en zorgen ervoor dat je fiscaal optimaal kunt ondernemen.

Moore

We are a member of Moore, a worldwide network of independent accountancy and consultancy firms. Consisting of 351 independent firms with 630 representative offices across 98 countries, Moore is regarded as one of the major accounting and consulting networks of the world. Read more.


 

Ontmoet onze specialisten in Hoofddorp

Mike Zeeman RA

Accountant

m.zeeman@mth.nl

 

Peter Blom RA

Accountant

p.blom@mth.nl

Hans Pot RA

Extern Accountant

h.pot@mth.nl

mr. Réni Uijl

Belastingadviseur

r.uijl@mth.nl

Dennis Mes AA

Accountant

d.mes@mth.nl

mr. Erwin Morriën

Belastingadviseur

e.morrien@mth.nl

drs. Erik-Jan Hennis RA RV

Adviseur Corporate Finance

ej.hennis@mth.nl

mr. Ronald van den Brink

Belastingadviseur

r.vanden.brink@mth.nl

drs. Michel Thoben RA

Extern Accountant

m.thoben@mth.nl

Abdil Bor RA

Accountant

a.bor@mth.nl

drs. Holger Buch RA

Extern Accountant

h.buch@mth.nl

mr. drs. Peter van de Linde

Belastingadviseur

p.vande.linde@mth.nl

Daniëlle Bruijn

Adviseur MKB

d.bruijn@mth.nl

Lindi Duindam

Office management

l.duindam@mth.nl

drs. Teunis van den Berg

Adviseur omzetbelasting

t.vanden.berg@mth.nl

mr. Jochem van den Berg

Adviseur loonheffingen/arbeidsrecht

j.vanden.berg@mth.nl

Bibi Gelaudie

Salarisadministrateur

b.gelaudie@mth.nl