An independent member of

logoFull Created with Sketch.
Vestiging Lelystad

Verbonden met Lelystad.

Onze enthousiaste professionals zijn werkzaam in de mkb- of fiscale adviespraktijk. Onze missie is lokale mkb-ondernemers op proactieve wijze begeleiden naar een zo laag mogelijke fiscale druk. We staan bekend in de omgeving als een toonaangevend full service accountants- en adviesorganisatie met een sterke focus op advisering van ondernemers in het midden- en kleinbedrijf.

Middendreef 297
8233 GT Lelystad
+31 320 232 435

Plan route
Ben je op zoek naar een andere vestiging?
Ben je op zoek naar een andere vestiging?

Selecteer een pagina

Vestiging lelystad nieuw

Ontmoet onze specialisten in Lelystad

Aswin Frenay RA

Accountant

a.frenay@mth.nl

 

Edwin Visser AA

Adviseur MKB

e.visser@mth.nl

Raimon Veen AA

Accountant

r.veen@mth.nl

Lowie van der Woude

Adviseur MKB

l.vander.woude@mth.nl

drs. Holger Buch RA

Accountant

h.buch@mth.nl

Jan Bos

Manager Controle

j.bos@mth.nl

mr. Otto Brands

Belastingadviseur

o.brands@mth.nl

Alwin Nooij RB

Belastingadviseur

a.nooij@mth.nl

mr. Wendy Knoppers

Belastingadviseur

w.knoppers@mth.nl

Joost Severs

BTW specialist

j.severs@mth.nl

drs. Erik-Jan Hennis RA RV

Adviseur Corporate Finance

ej.hennis@mth.nl

ing. Franc Kapitein AA RV

Adviseur Corporate Finance

f.kapitein@mth.nl

drs. Henri Bisschop RA RV

Adviseur Corporate Finance

h.bisschop@mth.nl

 

mr. Jochem van den Berg

Adviseur loonheffingen/arbeidsrecht

j.vanden.berg@mth.nl

Melle van der Heide

Teamleider Salarisadministratie

m.vander.heide@mth.nl

Jaap Wisse

BTW specialist

j.wisse@mth.nl