An independent member of

logoFull Created with Sketch.
Vestiging Meppel

Verbonden met Meppel.

Met ruim 45 medewerkers is ons kantoor veruit de grootste onafhankelijke accountants- en adviesorganisatie in Meppel. Ons kantoor wordt gekenmerkt door een grote diversiteit van relaties. Dit leidt tot een breed gezichtsveld. Wij zijn er van overtuigd dat dit samen met onze open communicatie leidt tot een verhoging van onze toegevoegde waarde. Op die manier kunnen we voor onze cliënten als een goede sparringpartner fungeren.

Blankenstein 230
7943 PG Meppel
+31 522 252 727

Plan route
Ben je op zoek naar een andere vestiging?
Ben je op zoek naar een andere vestiging?

Selecteer een pagina

Vestiging Meppel

mth werkt thuis

Conform verzoek van de regering werken we op dit moment thuis.

We kunnen je dus niet ontvangen op onze kantoren. We kunnen uiteraard wel digitaal afspraken maken en gewoon bellen. We zijn gewoon aan het werk en beschikbaar.

Indien je in jouw bedrijf of bij je thuis de veiligheid hebt geborgd is het voor ons mogelijk om je met maximaal 1 persoon tegelijk te bezoeken voor een bespreking als een digitaal alternatief niet goed past.

Deze aanpak blijft zolang de overheid het van ons vraagt.

Wij willen bijdragen aan persoonlijk geluk, zakelijk succes en maatschappelijke voorspoed. Op dit moment is dit de beste manier om aan onze missie invulling te geven.

Zo hopen we samen elkaar gezond te houden.
We hopen op je begrip.

Met vriendelijke groet
Olaf ten Hoopen


 

Ontmoet onze specialisten in Meppel

mr. Bert Hendriks

Belastingadviseur

b.hendriks@mth.nl

 

drs. Jos Ketelaar

Belastingadviseur

j.ketelaar@mth.nl

Peter Houtkamp RA

Adviseur MKB

p.houtkamp@mth.nl

Harold Kin

Relatiebeheerder MKB

h.kin@mth.nl

Jeannette Haak AA CB

Accountant

j.haak@mth.nl

Gerina Visscher-van de Zande

Corporate recruiter

G.vande.Zande@mth.nl

Jaap Wisse

BTW specialist

j.wisse@mth.nl

Jorgine van Oudshoorn – Jansen

Salarisadviseur

j.van.oudshoorn@mth.nl

drs. Henri Bisschop RA RV

Adviseur Corporate Finance

h.bisschop@mth.nl

Boudewijn Tinge RA

Extern Accountant

b.tinge@mth.nl

Willem Kreulen AA

Accountant

w.kreulen@mth.nl

Jantina ten Napel

Adviseur MKB

J.ten.Napel@mth.nl

Sandra Meijer

Office management

s.meijer@mth.nl

mr. Jochem van den Berg

Adviseur loonheffingen/arbeidsrecht

j.vanden.berg@mth.nl

Martijn Oosting

Adviseur MKB

m.oosting@mth.nl

Robert Bakker

Adviseur MKB

r.bakker@mth.nl

 

Jolanda Moes

Adviseur MKB

J.moes@mth.nl

David Gergis

Adviseur Corporate Finance

d.gergis@mth.nl

 

Ellennoor Leijenaar

Management assistent

e.leijenaar@mth.nl

Lotte Meijerink

Secretaresse

l.meijerink@mth.nl