An independent member of

logoFull Created with Sketch.
Vestiging Putten

Verbonden met Putten.

Ons kantoor is voortgekomen uit de samenvoeging van voormalig accountantskantoor Verbeek & Co met de beide zelfstandige praktijken van onze inmiddels gepensioneerde medewerkers Wim Evers AA en Cor Jansen. In de loop der jaren zijn we uitgegroeid tot een toonaangevend full service accountants- en advieskantoor met zo’n 25 medewerkers.

Midden Engweg 27
3882 TS Putten
+31 341 357 044

Plan route
Ben je op zoek naar een andere vestiging?
Ben je op zoek naar een andere vestiging?

Selecteer een pagina

Vestiging putten

Ontmoet onze specialisten in Putten

drs. Rutger Koelewijn RA CIA

Accountant

r.koelewijn@mth.nl

Henri Pannekoek AA

Accountant

h.pannekoek@mth.nl

Gert van den Berg AA

Accountant

g.vanden.berg@mth.nl

 

drs. Jacques Pilon

Belastingadviseur

j.pilon@mth.nl

mr. Mient Klooster RB

Belastingadviseur

m.klooster@mth.nl

Hennie Nobach-Wouters

Aangifte medewerker

h.nobach@mth.nl

Kees Wassink

Personeelsadviseur

k.wassink@mth.nl

drs. Henri Bisschop RA RV

Adviseur Corporate Finance

h.bisschop@mth.nl

drs. Holger Buch RA

Extern Accountant

h.buch@mth.nl

 

mr. Marinda van Essen

Belastingadviseur

mg.van.essen@mth.nl

mr. Diana Markx

Belastingadviseur

d.markx@mth.nl

 

Joost Severs

BTW specialist

j.severs@mth.nl

mr. Jochem van den Berg

Adviseur loonheffingen/arbeidsrecht

j.vanden.berg@mth.nl

Albert van Emous

Assistent-accountant

a.van.emous@mth.nl

Tamara Koppe

Assistent-accountant

t.koppe@mth.nl

Marco van Grootheest

Assistent-accountant

m.van.grootheest@mth.nl

Bryan Kelder

Assistent-accountant

b.kelder@mth.nl

Myrian van de Beek

Secretaresse

my.vande.beek@mth.nl