An independent member of

logoFull Created with Sketch.
Vestiging Steenwijk

Verbonden met Steenwijk.

Onze enthousiaste professionals zijn werkzaam in de mkb- of fiscale adviespraktijk. Onze missie is lokale mkb-ondernemers op proactieve wijze begeleiden naar een zo laag mogelijke fiscale druk. We staan bekend in de omgeving als een toonaangevend full service accountants- en adviesorganisatie met een sterke focus op advisering van ondernemers in het midden- en kleinbedrijf.

Lindehof 12
8332 VD Steenwijk
+31 521 512 938

Plan route
Ben je op zoek naar een andere vestiging?
Ben je op zoek naar een andere vestiging?

Selecteer een pagina

Vestiging Steenwijk

Ontmoet onze specialisten in Steenwijk

drs. Ton Rakké RA

Adviseur MKB

t.rakke@mth.nl

Ingmar Bouma AA

Adviseur MKB

i.bouma@mth.nl

Robert Wiersma

Adviseur MKB

r.wiersma@mth.nl

Adrie de Jong AA RB

Adviseur MKB

a.de.jong@mth.nl

Menno Schipper

Adviseur MKB

m.schipper@mth.nl

José Evenhuis

Assistent-accountant

j.evenhuis@mth.nl

Martijn Meester

Adviseur MKB

m.meester@mth.nl

Auke Mulder AA RB

Adviseur MKB

a.mulder@mth.nl

Boudewijn Tinge RA

Extern Accountant

b.tinge@mth.nl

mr. Marnix Vos

Belastingadviseur

m.vos@mth.nl

Lukas van der Hoef

Junior Belastingadviseur

l.vander.hoef@mth.nl

Erwin Snoeken

Belastingadviseur

e.snoeken@mth.nl

Jaap Wisse

BTW specialist

j.wisse@mth.nl

ing. Franc Kapitein AA RV

Adviseur Corporate Finance

f.kapitein@mth.nl

Margreet Corporaal

Salarisadviseur

m.corporaal@mth.nl

mr. Jochem van den Berg

Adviseur loonheffingen/arbeidsrecht

j.vanden.berg@mth.nl

René Ballast FFP

Belastingadviseur

r.ballast@mth.nl

Albertje Pepping

Adviseur Arbeidsrecht

a.pepping@mth.nl