An independent member of

logoFull Created with Sketch.
Vestiging Veenendaal

Verbonden met Veenendaal.

Onze enthousiaste professionals zijn werkzaam in de mkb- of fiscale adviespraktijk. Onze missie is lokale mkb-ondernemers op proactieve wijze begeleiden naar een zo laag mogelijke fiscale druk. Sinds 1978 zijn we uitgegroeid tot één van de grootste spelers op de Veenendaalse markt en inmiddels een toonaangevend full service accountants- en adviesorganisatie met een sterke focus op advisering van ondernemers in het midden- en kleinbedrijf.

Vendelier 6a
3905 PA Veenendaal
+31 318 525 677

Plan route
Ben je op zoek naar een andere vestiging?
Ben je op zoek naar een andere vestiging?

Selecteer een pagina

Vestiging veenendaal versie 1

Ontmoet onze specialisten in Veenendaal

Kees van Wolfswinkel AA

Kees van Steenbergen AA RB

drs. Jacques Pilon

Belastingadviseur

j.pilon@mth.nl

mr. Willy Reerink

Belastingadviseur

w.reerink@mth.nl

Ilse van Haaren – Brekelmans AA

Gert Kuiper

Adviseur MKB

g.kuiper@mth.nl

Leendert van der Klift

Adviseur MKB

l.vander.klift@mth.nl

Els Meijer- Schut

Personeelsadviseur

e.meijer@mth.nl

mr. Jochem van den Berg

Adviseur loonheffingen/arbeidsrecht

j.vanden.berg@mth.nl

Marlise ter Beek- Klumpenaar

Assistent-accountant

m.ter.beek@mth.nl

Dirk Hardeman RB

Assistent-accountant

d.hardeman@mth.nl

Paige Wilschut

Assistent-accountant

p.wilschut@mth.nl

Michael van Os

Assistent-accountant

m.van.os@mth.nl

Tamara van Empel

Assistent-accountant

t.van.empel@mth.nl

Erik van den Brink

Assistent-accountant

ej.vanden.brink@mth.nl

Dion Septer

Assistent-accountant

d.septer@mth.nl

Corine Schoeman – Heikamp

Secretaresse

c.schoeman@mth.nl