An independent member of

logoFull Created with Sketch.

Zoeken op

Zoeken op

Alles

Kennisgroep

Zorg

Als medisch professional heb je te maken met vraagstukken die verder reiken dan jouw eigen specialisme. Aan het starten of overnemen van een praktijk of het participeren in een maatschap zijn vaak complexe financiële, juridische en fiscale consequenties verbonden. Sta je op het punt de ‘witte jas’ over te dragen, ook dan moet je belangrijke keuzes maken. Jouw persoonlijke adviseur helpt je graag bij het stellen van de juiste financiële diagnose en een daarop afgestemd behandelplan. Zo voorkom je financiële verrassingen.

Kennisgroepen

Kennisgroep Zorg

Onze ervaring in de zorgsector hebben we gebundeld in de kennisgroep Zorg. Dit multidisciplinaire team houdt de kennis van de sector voortdurend up to date en ondersteunt onze medewerkers bij alle vraagstukken waar je als zorgprofessional mee te maken krijgt. Zo kunnen zij voor jou de juiste sparringpartner zijn.

Waar kunnen wij jou bij helpen?

 

Contact

Voor alle financiële zorgvragen kun je rekenen op een vaste adviseur die de zaken kent en ze ook behartigt. Neem rechtstreeks contact op met de Kennisgroep Zorg via het telefoonnummer (033) 258 03 30 of vul het contactformulier in. Wij staan voor je klaar.


Jouw persoonlijke adviseurs

mr. Peter de Jong

Adviseur kennisgroep Zorg
p.de.jong@mth.nl

Joost Severs

Joost Severs

Adviseur kennisgroep Zorg
J.Severs@mth.nl

Arjen ter horst

Arjen ter Horst

Adviseur kennisgroep Zorg
a.ter.horst@mth.nl

Jochem van den Berg

mr. Jochem van den Berg

Adviseur kennisgroep Zorg
J.vanden.Berg@mth.nl

drs. Teunis van den Berg

drs. Teunis van den Berg

Adviseur kennisgroep Zorg
t.vanden.berg@mth.nl

Jaap Wisse

Adviseur kennisgroep Zorg
j.wisse@mth.nl

Franc Kapitein

ing. Franc Kapitein AA RV

Adviseur kennisgroep Zorg
f.kapitein@mth.nl